iPhone'num jailbreakli içindeki herşey silindi nasıl düzeltebilirim?

Açık 1 cevap 406 görüntülenme altında paylaşıldı Apple iPhone

Kardeşim iphone 4s imi kurcalarken ne yaptıysa her şeyi silmiş, daha önce jailbreak yaptığını söylemişti fakat benim bu konuda fazla bir bilgim yok. İphone'un kendi uygulamaları ve diğer uygulamalar dahil, ekranda hiçbirşey kalmadı. Telefondaki fotoğraf ve videolar hariç HERŞEY gitti! Ne app store, ne ayarlar, ne de başka bir telefon özelliği hiçbir şey kalmamış. Sadece ekranda gazete bayisi var, başka ekran da yok, sol ekranda arama çubuğuna ne yazsam url bilmemne hatası veriyor.Ekran kilidini açmadan fotograf logosuna tıklayıp fotograf cekilebiliyor ve oradan fotograflara ulaşılabiliyor bunun dışında telefonda telefonluktan eser kalmadı. Biri aradığında telefon çalıyor lakin ben onlara geri dönüş yapamıyorum. Bilgisayara bağlayıp restore yaptım birçok kez fakat hiçbir değişme olmadı, her seferinde hata verdi. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, teşekkürler.

1 cevap

0

Merhaba;

Bu sorun telefonunuzun sınırlama ayarlarını aktifleyip ekrandan uygulamaların simgelerini gizlemeniz ile ortaya çıkıyor. Ancak sınırlama aktiflendiyse bu özelliği devre dışı bırakmak için sınırlama parolasını biliyor olmanız gerekmektedir.

Telefonunuzun menüsünden Ayarlar > Genel > Sınırlamalar adımına giriş yapın sizden istediği parolayı girin ve ekranda gözükmesini istediğiniz tüm simgeleri aktifleyin. Eğer sınırlama şifresini bilmiyorsanız telefonunuzu DFU moduna alıp sınırlamanız gerekmektedir. Bu konuda bilginiz yoksa aşağıdaki linklerde konu ile ilgili bilgiler mevcut.

Farkı bir konu için sorulmuş olmasına rağmen sizin içinde çözüm sağlayacaktır. http://www.teknosoru.com/430/iphone-g%C3%BCncelleme-yar%C4%B1m-kald%C4%B1-%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fm%C4%B1yor

Konu ile ilgili sorun yaşarsanız çözüm için burda olacağız.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,781 yorum

3,104 kullanıcı