Samsung FDN kısıtlaması hatası arama yapamıyorum. Nasıl düzeltilir?

Açık 6 cevap 37394 görüntülenme altında paylaşıldı Genel Bilgiler

Samsung 3510 telefonlarda FDN kısıtlama hatası alıyorum arama yapamıyorum çözümü nedir?

6 Cevaplar

0
FDN özelliği telefonunuzun pin2 kodu ile etkileştirdiğiniz diğer bir adı ile sabit arama modu olarak kullanılır. Bu özellik etkinleştirildiğinde belirlenen numaralar haricinde arama yapamaz ancak tüm aramaları kabul eder. FDN özelliğini kapatmak için Ayarlar > Güvenlik > Sabit arama modu özelliği devre dışı bırakılmalıdır. Dikkat etmeniz gereken konu burada PIN2 kodunuzu biliyor olmanızdır. Yanlış girişlerde hattınızı bloke edebilirsiniz.

Bu özellik telefona değil hatta tanımlanır.
1
sağolasın......
0
Galaxy Mega arama yapamıyorum
0
Merhaba serdar arama yaparken nasıl bir hata aldığınızı teknosoru.com/ask başlığından yeni soru olarak girerek tekrar yazar mısınız?

Teşekkürler.
0
Serdar arama yapmaya çalışınca skype, viber vb progamlar mı devreye giriyor? ya da varsayılan arama yapıcı olarak bu uygulamaları mı ayarlardın acaba?
Şunu bir dene

Ayarlarl - uygulama yöneticisi - hepsi adımına gel . Menü düğmesine basıp uygulama tercihlerini sıfırlayı seç. Ardından telefonu yeniden başlatıp dene. Daha kolay yardım almak için Esat'ın da dediği gibi yeni bir soru sor.
0
Mrb yardimci olurmusunuz avea karşıdan gelen 1 numara için tlf açıkken kapalı nasıl gösterebilirim yani benim tlf açık ama karşıdakine hepside olabilir kapalı gozuksun

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı