Ücretsiz telefon numarası sorgulama yapabilir miyim?

Açık 1 cevap 8464 görüntülenme altında paylaşıldı Genel Bilgiler

Kime ait olduğunu bilmediğim bir numarayı ücretsiz sorgulayabileceğim birşey var mı? Ya da rehberde kaydı olmayan kimliğini gizlemiş numaranın kime ait olduğunu bulabilir miyim?

1 cevap

0

Adaffix isimli firmanın geliştirmiş olduğu CIA Caller isimli uygulama ile bunu yapabiliyorsunuz. Programın çalışma mantığı şu;

Uygulamayı telefonunuza kuruyorsunuz. Uygulama sizin tüm rehberinizi kayıt altına aldığınız şekilde CIA Caller'in kendi sunucularını yüklüyor. Rehberiniz böylelikle bu programı kullanan herkesin kullanımına açılmış oluyor. Sizin kime ait olduğunu bilmediğiniz numara başkası tarafında sisteme kayıt edilmişse numarayı otomatik olarak bulmuş oluyorsunuz. Ayrıca yellowpages ile ortaklık yürüttükleri için sizi arayan firmalarında numaraları telefonunuzda kayıtlı değilse hangi firmadan arandığınız bilgisinede erişebiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan CIA Caller isimli uygulama Android platfromu için Kim Arıyor adı altında sunulmaktadır. Apple, BlackBerry ve iPhone için aşağıdaki linklerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Apple iPhone için CIA Caller

BlackBerry için CIA Caller

Android için Kim Arıyor

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,743 soru

4,186 cevap

1,778 yorum

3,067 kullanıcı