Sms ve arama Android uygulaması

Açık 1 cevap 3059 görüntülenme altında paylaşıldı Samsung Android

Herkese Selam,

Bir android uygulaması arıyorum, istediğim sey, bazı kişilerden gelen sms ve cagrıları gizlemek. böylece telefonu rahatlıkla ortada bırakabilmek. Örneğin A kişisinı gizlediğim zaman o kişiden gelen aramalar ve mesajların telefonun normal yerınde deilde, benım sıfreyle girecegim programın içinde görülmesi. Ama benım her dakka biri aramısmı diye o programa girmemem için belki ekranda arayan kişinin ismi yazmadan bir uyarı verir.

Ayrıca daha onceden o kişiyle yapılmış olan mesajlasmalarda bu programdan sonra otomatik olarak programın gizli klasörüne gecsin ve telefonun kendı sms ve arama kayıtlarında o kişiyle ilgili hic bir sey gorunmesın.

Ben bazı programları arastırdım karsılastıklarım : Fast App lock, Gallery lock pro, Vault hide sms, pics i videos, secret box, ultimate secret box. Benım tam istediğim gizledigim kişiler aradıgında yada mesaj attıgında 1.si telefonumun ana ekranında o kişinin aradıgı yada mesaj attıgı belli olmasın. 2.si gelen mesajlar normal mesaj klasorumde gorunmesın direk sifreli bir klasorde görünsun.

Tavsiye ve acıklamalarınız için şimdiden tesekkurler.

1 cevap

0

Merhaba;

Shady Contacts isimli uygulama istediğiniz yapabilecek gibi gözüküyor. Uygulamayı kurup deneyimlerinizi paylaşmanız bekliyoruz. Fayda sağlaması dileğiyle.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı