sms gonderememe

Açık 1 cevap 155 görüntülenme altında paylaşıldı Akıllı Telefonlar

Mrb, oncelikle iyi calismalar.. Telefonum LG L5 ve rootlu..uygulama delisi biri olarak ve dosyalarla cook ilgilendigim icin sanirim biseyi sildim veya biyeri bozdum..bu yuzden twlim sms gondermiyor..sms alabiliyorum, telimi farkli telde denedigim zaman sms gonderebiliyorum ama iki gundur telimde sms'ler hep gonderiliyor uyarisinda bekliyor..ve 100un uzerinde uygulamaya sahip oldugum icin teli sifirlamadan bu problemi cozmek istiyorum..avea kullanicisiyim ve operatorumun musteri hizmetlerinden tum yonlendirme iptaline dair tislamalari yaptim, sms servis ayarlarini tekrar aldim, mesaj merkez numarsini da tekrar tekrar ayarladim ama nafile.... LUTFEN YARDIM EDIN

1 cevap

0
Merhaba;
Sorun yazılımsalsa bazı durumlarda fabrika sıfırlaması yapmadan düzelmemektedir. Ancak şu ayarları uygulamayı deneyiniz.

Ayarlar > Uygulamalar > Hepsi > Sms (mesaj da olabilir  ) > Veriyi sil seçeneğini seçin. Daha sonra Ayarlar > Uygulamalar > Hepsi  seçeneğine geldikten sonra liste düğmesine basın ( Liste düğmesi orta düğmenin sol tarafında kalan dokunmatik düğme) varsayıla ayarlar seçeneğini seçip telefonu yeniden başlatın. Sorun düzelmezse fabrika sıfırlaması yapmaktan başka çareniz yok.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı