Samsung galaxy s3 mesaj mail sesleri çıkmıyor.

Açık 6 cevap 21053 görüntülenme altında paylaşıldı Android

Tüm ayarlarım doğru olmasına rağmen uyarı sesleri çıkmıyor. Whatsapp, mail, sms sesleri çıkmıyor ama gelen aramalarda ses çıkıyor nasıl düzeltirim?

6 Cevaplar

0
Sorun bildirimleri kapatmanızla alakalı. Bildirimleri açmak için;

Ekranı parmağınızla aşağı doğru indirin. Karşınızda GPS Ses Ekran döndürme v.s seçeneklerini göreceksiniz simgesi İ olan bildirim seçeneğini aktif ettiğinizde sorununuz düzelmiş olacaktır.
0
Bazı versiyonlarda;

Ayalar  > Ses > Ses Düzeyi sekmesine girin ve bildirim seçeneğinin sesinin açık ya da kapalı olup olmadığını kontrol edin. Kapalıysa açın.
0
İ simgesi yok bu nasıl oluyor arkadaslar
0
selamun aleykum

usta benım tlf samsun s 7580 trend plus kullanıyorum . ben durumum cok farklı benım tlf bildırım sesını deqısıyorum bi kac kere deqıstım artık deqısemıyorum ama sorun su sekılde bana geldıqın farklı calıyor ıletım raporunda sectqım zıl sesı calıyor bu konuda bılqınız varsa bana yardımcı olursanız sevınırım
0
Hocam telefonum s3 mini mesaj bildirimi gelmiyor mesaj ayarlari düzgün olmasina rağmen yardimci olursaniz sevinirim
0
Arkadaşlar bugün bi yakınımda gördüm ve problemin kaynağını buldum; Birincisi, ayarlar/ses/ses düzeyinden hepsinin full olduğundan emin olun. Ikincisi, Cihazın zil sesinin ayarlı olduğundan emin olun. Üçüncüsü ise benim çözümü bulduğum yöntemdir, öncelikle ayarlara girin, sonra uygulama ayarlarına girip Mesajlaşma yı bulun. Hepsi sekmesinde olacaktır büyük ihtimal ve bildirimler açık simgesinin tikinin olup olmadığını kontrol edin. Genelde eğer mesajların bildirimi gelmiyorsa bu yüzdendir.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı