Mobil Verisi Sorunu

Açık 6 cevap 136359 görüntülenme altında paylaşıldı Samsung Android

İyi günler .Ben Samsung Galaxy s3 mini kullanmaktayım.Şu anda Vodafone'un 500 mb lık internet paketine geçtim.Fakat mobil verisinden youtube kanalıyla video izleyememekteyim.Kime soruyorsam bilmiyorum deyip işin içinden çıkıyor.Wifi ile bağlandığımda video izleyebiliyorum da mobil verisini açıyorum video ekranı karanlık çember dönüyor dönüyor video açılmıyor.Neden kaynaklanıyor acaba bilgi verirseniz çok sevinirim

6 Cevaplar

0
Merhaba muhtemelen apn dediğimiz internet erişim noktası hattınızda tanımlı değil. Operatörünüz ile görüşüp internet ayarlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Teşekkürler
0

Ayarlar > Diğer > Mobil Ağlar > sekmesinden erişim noktası adlarına giriş yapın. Bu ekranda telefonunuzun sağ alt tarafta bulunan dokunmatik menü düğmesine basın ve varsayılan ayarları yüklenmesini sağlayın. Herşey yolunda gittiyse internet ve mms olarak ikitane apn eklendiğini göreceksiniz. Bu ayarlarla telefonunuzu kullanmayı deneyin. Sorun devam ederse Aynıa ekranda ki adı internet olanı apn'i seçin ve en altta apn türü olan yere default,supl yazıp kaydedin. Ardından telefonunu yeniden başlatın. 

0
Merhaba Ünver sorunu genel olarak mı yaşıyorsun yoksa sadece bugün için mi? Bugün uzun süren elektrik kesintisinden dolayı tüm operatörlerde kesinti yaşanmaya devam etmektedir. Yarına kadar düzelmiş olacaktır. Sorun düzelmez ise telefonun marka modelini teknosoru.com/ask üzerinden tekrar iletmeni rica ederiz.

Teşekkürler.
0

Müşteri Hizmetlerinden Destek alabilirsin.. Mobil veri ayarlarını degiştirdiysen Söyle ben ilgileneyim.. Ayarları Şu Hale getirmeni öneririm.

Acık Olacaklar: Mobil Veri  Şebeke Modu: WCDMA/GSM Olsun. Erişim Noktası Adları: Örnek Vodafone Internet varsa onu seçebilirsin. (zorunlu seçmek)

İnşallah düzelmiştir.

0
teşekkürler dostum sorun düzeldi
0
Benim telefonumda discovery ve mobil veri açık olduğu halde baglanmiyor müşteri hizmetleri de yapamadı telefonun mobil verisi bozulmuş büyük bi ihtimalle nasıl yapılır

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı