fabrika ayarlarına döndükten sonra google play açılmıyor !!!!!

Açık 2 cevap 6647 görüntülenme altında paylaşıldı Samsung Android

Samsung galaxy wonder kullanıyorum.Fabrika ayarlarına dön dedim telefon birdaha açıldığında siyah bir ekran geldi.Hiçbir şekilde kullanılamıyordu.Bir rom atmam gerekti.Yükledim sorunsuz açıldı fakat, google play yüklü değildi.İnternetten yükledim ama ikona tıkladığımda açılır gibi yapıyor fakat pencere açılamadan geri kapanıyor 1 saniye içerisinde.! Ne yapabilirim ??

2 Cevaplar

0

Merhaba Ayarlar > Uygulamalar  adımlarına girin Hepsi ya da Tümü seçeneğini göreceksiniz eğer ekranda bu iki seçenekten birini göremiyorsanız parmağınız ile ekranı sağdan sola doğru kayıdırın. Tümü ya da hepsi seçeneğini gördüğünüzde *liste düğmesine basın uygulama tercihlerini sıfırla seçimini yapın ve telefonu yeniden başlatın. Sorununuz düzelmediği takdirde orjinal romu tekrar yüklemenizi öneririm.

Teşekkürler

0
bir çok sıfırlama yöntemi denedim söylediğinizi defalarca yaptım şimdi birkez daha yaptım fakat  hiçbiri başarılı olmadı.herşeyi sıfırlıyor ancak marketi açmak istediğimde yine aynı sorunla karşılaşıyorum.orjinaline dönersem tekrar bir rom yüklemem gerekecek orjinalinde kalmak istemiyorum.başka rom ları yüklemeyi denedim hep sıkıntı çıktı yükleyemedim dosyaları bulamadı bulsada okumadı.google play tarzı balka bir marketle bir kaç uygulama indirebildim ama birkaç tanesinde sorun çıktı

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,750 soru

4,188 cevap

1,780 yorum

3,095 kullanıcı