telefon imei kaydı

Açık 2 cevap 158 görüntülenme altında paylaşıldı Samsung Android

iyi günler. 25 mart 2014 tarihinde yurtdışından note3 getirtiyorum. şuan için pasaporta imei kaydettirme işlemini yapamıyorum. ancak telefon geldikten 1-2 ay sonra kuzenim yurtdışına cıkacak. ben, o türkiyeye giriş yapana kadar yasal olmayan yoldan imei çaktırma işlemini yaptırsam ( geçici bir süreliğine) ve kuzenim pasaportla ülkeye giriş yaptıktan sonra note3 ü orjinal imei numarasıyla pasaporta işletsem bi sorun olurmu?

2 Cevaplar

0
Bu işlemi yaptırdığında süreç şu şekilde işleyecek;

 

Cihaz gelince türkiyede geçerli bir imei attırabilirsin. Bunun için cihazına Root yapılacak. Bu işlem sonrasında cihazın yurt dışındaki garantiside gidecektir bilgin olsun. Daha sonraki süreçte orjinal imei numarasını pasaporta kaydettikten sonra tekrardan cihaza yükletmen gerekecek. Tabi bu işlemleri yaptırırken belli bir ücret ödeyeceksin. Ortalama her işlem başına 100 TL ödemen gerekecek ve bu işlemi yapabilecek bir yer bulmanda işin cabası. Kolay gelsin...
0
İmei yazmak için cihazınızı rootluyorlar roottan sonra cihazınıza imei yazdırabilirsiniz ama  daha sonra güncellemeleri almakta sorun yaşarsınız. Hem bu bir suçtur, suça ortak olmayınız. Bekleyin orjinal imeisi ile kayıt altına alın.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı