Takip ettiğim kişilerin hareketleri (instagram)

Açık 9 cevap 59535 görüntülenme altında paylaşıldı Apple iPhone

Merhaba,yardımcı olabilir misiniz?

Iphone 5 kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır instagramda takip ettiğim kişilerin hareketlerini göremiyorum. Önceden bu bölüm sorunsuz çalışıyordu. Takip ettiğim kişilerin hareketleri sayfasında ‘Takip ettiğin birisi bir gönderiye yorum yaptığında veya bir gönderiyi beğendiğinde, burada göreceksin.’ yazıyor. Ayrıca ”arkadaşlarını bulup takip et” yazan yeşil bir buton çıkıyor.

Benim telefonumdan başka bir hesaba girdiğimizde bu sorunla karşılaşmadık ama başka bir telefondan benim hesabıma girince yine bu sorunla karşılaşıyorum. Yani sorun hesapta. Bunu nasıl düzeltebilirim?

9 Cevaplar

0

Selam oyanuss şu ayarları bi kontrol edelim;

instagram'ı aç > ayarlar > anında ilet bildirimleri  - adımına gel ve buradaki ayaraları Takip Ettiğim Kişilerden olarak seçip kaydet.  Sorun devam ederse haber ver. 

0

slm instagram kullanıcıların birbirini rahatsız etmeden, eğlenceli bir ortam sunmaya çalışır. arka arkaya yapılan hareketleri sistem spam olarak algılayabilir ve bunu bir süreliğine engelleyebilir. Detaylar için Topluluk kurallarını inceleyebilirsin. http://www.instagramtr.net/instagram-topluluk-kurallari-2-neler-yapmamalisiniz bir ihtimal..

0
Selamlar

Ben android kullanıyorum ve aynı sorun bende de geçen hafta başladı. Sizin gibi farklı telefonlardan denedim kendi telefonumdan başka hesaplar denedim ve sorunun benim hesabımdan kaynaklandığını anladım ben de. Nasıl çözüldüğünü bulmanız durumunda burdan paylaşabilirseniz sevinirim.
0
instagram çok fazla ayar seçeneği sunan bir uygulama değil. Sizin kusurlu hareketleriniz olmasada birileri tarafından kasıtlı olarak şikayet edilmişte olabilirsiniz. http://help.instagram.com adresini dikkatlice okuyun ihlal edip etmediğiniz bir konu var mı emin olun. Sorun devam ederse burdan yazın bizde çözüm için araştırıyor olacağız.
0
İnstagramda birini takip edince ve o da beni takip edince benim hesabımda sanki takip etmiyormusum gibi görünüyor ve ben fotoğraflarını göremiyorum.Neden olabilir?
0

Merhaba instagram içerisinde bu problem ile ilgili herhangi bir hata alıyor musunuz? Sadece bir kişiyi takip edemiyorsanız bunun nedeni o kişinin sizi engellemiş olması olabilir. Engelleme kendi içinde 3 bölüme ayrılıyor. Bunlar kullanıcı engelleme, fotoğraf engelleme ve yorum engelleme. Böyle bir ihtimal olmuş olabilir.

Teşekkürler.

 

0
Ya ben instagramda yaptgin bir yorumu beni takip edenlerin gormesini istemiyorm yada begendgim bi gonderiyi napcam yardimci olurmusunuz
0
Merhaba öncelikle sorum şu instagramda bi arkadaşım beni takipten çıkarttı yaklaşık 3 hafta oluyor beni çıkardığı zamanlar onun takip ettuklerine baktığımda ben yoktum ben ise onu takipten çcikarmadim geçen gün baktığımda onun takip ettiklerinde ben.varım ancak beni takibi.bırakmıştı bunu biliyorum fakat sorun olan benim takipçilerimde o kişi yok ama onun takip.ettiklerinde ben varım sırf bu yüzden ınstagrama güncelledim sildim tekrar yükledim ama aynı durum ilk zmwnalr takip ettiklerinde yoktum ama şimdi beni takip.ediyor gözüküyor ama benim takipçilerimde o kişi yok neden acaba ?
0

https://hizliresim.com/NOO33P

Merhaba instagram gönderilerimi paylaşıyor , ama göstermiyor , örnek resimdeki hashtagteki paylasilan ama gosterilmeyen  "25 herkese acik gönderi "bana ait , benim eskiden 25 resmim gördüğünüz hastag aramasinda cikiyordu  .not:(son 3 foto silinip hashtagsiz 1 foto paylasilip  3-5 gün hesap dinlendirlirdi)
tesekkurler

neyapmam gerekıyor hala düzelmedi

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı