Cihaz kaydı yaparken yurda giriş kontrolü hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?

Açık 2 cevap 5562 görüntülenme altında paylaşıldı Genel Bilgiler

sayın kadir bey Yurda giriş kontrolü yapılamadı.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.uyarısına bir çözüm yokmu hala bu uyarıyı görmekten bıktık cihazı ülkeye getir pasaporta işlet para yatır para yatırdıktan sonra devlet izin vermesin bu nasıl iş anlamadım hala bu arada sürede dolar gitti param ne olacak ne gibi çözüm bulabilirim

2 Cevaplar

0
Selam cansum86, malesef bu hatayı sık sık aldığına dair kullanıcılardan talep geliyor tekrar tekrar deneyin. Sorun devam ederse 0312 294 94 94 numaralı hattı arayarak bilgi teknolojileri kurumundan telefon ile destek alabilirsin. Ayrıca kayıt  işlemlerini kayıt yapmaya yetkili GSM bayilerinden 5 ile 50TL arası değişen hizmet bedelini ödeyerek gerçekleştirebilirsin. Dikkat etmek gereken bir husus var pasaport sahibinin çift vatandaşlığı gibi bir durum varsa ve yabancı uyruğunu ibraz ederek Türkiye'ye giriş yapmışsa e-devlet üzerinden cihaz kaydı yapamazsınız.
0
Problemin çözümü pasaport türünü Yeni Çipli Pasaport olarak seçip pasaport numarasının tamamını yazarak kayıt işlemi tamamlanıyor.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,697 soru

4,171 cevap

1,771 yorum

2,988 kullanıcı