Facebook - Haber Kaynağı Yüklenirken Sorun Oluştu bildirimi hk.

Açık 3 cevap 35019 görüntülenme altında paylaşıldı Diğer Android Telefonlar

General Mobile Discovery 4gb kullanıcısıyım. Facebook programını kullanırken sürekli "Haber Kaynağı Yüklenirken Bir Sorun Oluştu" veya "Zaman Tüneli Yüklenirken Bir Hata" diye yukarıda siyah bantta bildirim çıkıyor. Mesajlar hariç hiçbir şey yüklenmiyor. Kısacası program çalışmıyor. Ancak çıkış yapıp başka hesap ile oturum açtığımda her şey gayet doğal çalışıyor. İnternetin olup olmamasıyla alakalı bir sorun değil yani. Bunun dışında facebook programından değil de doğrudan tarayıcıyla girdiğimde de bir sıkıntı yaşamıyorum. Ancak devamlı kullandığım kendi facebook hesabımda sürekli sorun yaşıyorum android facebook programında. Facebooka 100-200 kere hata bildiriminde bulundum sanırım. Çözebilen çıkarsa helal olsun.

3 Cevaplar

0
yarabandı selam, bahsettiğin durum genel bir problem değil benzeriyle ilgili bir bilgiye ya da destek safyasına ulaşamadım ama şöyle şeyler olabilir;

1- Çerez dosyaları dediğimiz kod parçaları her siteye girişte telefon ya da bilgisayarına otomatik yüklenir. Bir kaç fonksiyonu olmasına karşın bazen bahsettiğin sorunları yaşamana neden olabilir o yüzden şöyle yapalım: Telefonundan ayarlar - uygulamalar - facebook adımına gel ve veriyi sil seçeneğini seçip telefonu yeniden başlat. Sorun devam ederse uygulamayı kaldırıp tekrar kur.

2-Resmi facebook uygulamasını kullandığından ve son sürüme sahip olduğundan emin ol.

3-Telefonu fabrika ayarlarına getirmeyi dene.

4-Facebook'un ayarlar sayfasında izin tercihlerini kontrol et bu alanda kısıtlamalar oluşturmuş olabilirsin mesela güvenilir tarayıcı ya da uygulamalar seçim olabilirsin bunları kontrol et.

5-Sorun hala devam ediyorsa bam başka bir telefonda facebook hesabını etkinleştirmeyi dene sorun telefonundan mı yoksa facebook hesabının ayarlarından mı anlayalım?.

6- Bu 5 adımı uygulamana rağmen sorun devam ederse buradan yaz takip ediyor olacağım.
0
Aradan bayağı bir zaman geçti, herhangi bir çözüm bulamadım, yeniden araştırayım dedim, burada kendi açtığım başlığa rastladım. E-mail'e bildirim gelmediği için cevap yoktur diye bakmamıştım. Neyse... Burada yazdıklarınızı da denedim. Telefona hard reset de attım yine hiçbir değişim olmadı. Hala aynı sıkıntı devam ediyor. Wifi varken de avea interneti üzerinden de hiçbir fark yapmıyor. Yüklenmiyorsa hiçbir şekilde yüklenmiyor. Sonra aklı gelince açıyor bir gün iki gün sonra
0
Hesabınla ilgili bir ayar buna sorun teşkil ediyor şöyle birşey dene. Çalıştığını bildiğin emin olduğun bir facebook hesabı ile kendi facebook hesabının ayarlarına tek tek göz at onda olup sende olmayan sende olup onda olmayan ne var? Bu değişiklikleri düzenlemeyi dene.

Farklı bir telefonda hesabını kurmayı denedin değil mi?

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı