iCloud Fotograf paylaşma

Açık 1 cevap 172 görüntülenme altında paylaşıldı Genel Bilgiler

Merhaba

Apple in sunduğu yeni iCloud uygulamasında paylaştığımız fotograf albumunu, Başka bir Apple ürünü kullanıcısı (Tablet, iphone, imac vb.) Görebiliyormu? iCloud tanıtımında fotograflarınızı paylaşın, arkadaşlarınızın fotograflarına yorum yapın, beğenin yazıyor, Bu uygulamayı nasıl kullanıcaz biraz anlatırmısınız.

Saygılarımla

1 cevap

0
Merhaba,

Seçtiğiniz kişilerle iphone, ipad, mac hatta windows bilgisayarlar üzerinden fotoğraf ve video paylaşımında bulunabilirsiniz. Apple destek sayfasında çok açıklayıcı ve detaylı bilgiler mevcut. Yine de kısaca bilgi vermek gerekirse
iCloud Fotoğraf Paylaşma ile fotoğrafları ve videoları kendi seçtiğiniz kişilerle paylaşabilir ve bu kişilerin kendi fotoğraflarını, videolarını ve yorumlarını eklemesine izin verebilirsiniz.

iCloud ile paylaşımlarla ilgili tüm sorulara ve bilgilere http://support.apple.com/kb/HT5902?viewlocale=tr_TR sayfasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf ve video paylaşımında beğenme ve yorum yapma ile ilgi tüm merak ettikleriniz için http://help.apple.com/icloud/#/mm6704ccee sayfasından bilgi alabilirsiniz. İyi günler.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı