Samsung Galaxy S3 instant upload problemi

Açık 2 cevap 8911 görüntülenme altında paylaşıldı Samsung Android

Fotoğraf albümünün içinde instant upload diye bir klasör oluşuyor. Bu klasörü ve resimleri silemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

2 Cevaplar

0
Google’nin Android işletim sistemlerini senkronize etmek / yedeklemek için geliştirdiği uygulamanın bir parçasıdır instant upload klasörü. Senkronize işlemi esnasında telefon numaralarınız, resimleriniz, takvim uygulamanızdaki bilgilerde seknronize edilir. Instat Upload klasörünü devre dışı bırakmak için.
Ana ekrandan / Ayarlar / Hesaplar ve Senkr. / Tanımlı gmail adresinizi seçin ve fotoğraf ile ilgili yedekleme seçeneklerini devre dışı bırakın. Kayıt edip çıkış yapın. Birden fazla gmail hesabınız var ise aynı işlemi o hesabada yapmanız gerekmektedir. Daha sonra klasörü silebilirsiniz
 

Eğer bunlar çözüm sağlamadıysa;

plus.google.com adresine girip resimlerinizi silin. Ayarlar > Hesaplar > Sekmesine girip gmail adresinizin senkronizasyonunu tekrar başlatın. Eğer mail adresinizi kaldırdırsanız kurun. Bu arada internete bağlı olduğunuza emin olun. Eğer internete bağlanma imkanınız yoksa telefonunuzda resimlerinizi yedekledikten sonra.

Ayarlar > Uygulamalar Ayarları > Çalışan uygulamalar seçiminden Galeri uygulamasını bulun seçip veriyi sil seçimini uygulayın sorununuz düzelmiş olacaktır.

Yine mi olmadı?

Ayarlar > Uygulamalar > Tüm uygulamalar sekmesine girin. Galeri uygulamasını seçin veriyi sil seçimini seçin. Tüm resimler silinecektir.

Bu işlemi yapmadan önce resimlerinizi yedekleyin.
0
Of aynen yapiyrm bunlari siliniyr sonra tekrar yukleniyr npablrm

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı