Galerideki fotolari SD karta nasıl taşırım?

Açık 3 cevap 176259 görüntülenme altında paylaşıldı Samsung Android

Ben telefonumun galerisindeki fotograflari ve ya videolari SD karta nasil taşıya ve ya kopyalaya bilirim?

3 Cevaplar

0
Dosya yöneticisi ile bunu yapabilirsiniz. Telefonunuzun içersinde dosya yöneticisi ile gezdiğinizde DCIM klasörünü göreceksiniz bu klasörden ikitane vardır biri sd kartta diğeri dahili hafızada. Dahili hafızadaki resimleri dosya yöneticisi ile hafıza kartına taşıma işlemini yaparak bunu gerçekleştirebilirsiniz.
0
Fotoları telefona aktarmanın zahmetsiz bir diğer yolu da şu program olabilir: http://www.apowersoft-tr.com/fotograflar-sd-karta-nasil-aktarilir.html

Daha önce denedim ve memnun kaldım.
0
Cevabim biraz geç gelmis olacak ancak yinede arastiranlar icin yaziyim dedim . Es dosya yoneticisi ile kolaylikla resimleri hafiza kartina tasiyabilirsin . Oncelikle bunun icin cihazinin rootlu olmasi gerek . Daha sonra es dosya yoneticisini acip resimlerin nereye kaydediliyorsa bulup aciyorsun resmine basili tutuyorsun hemen üst kısimda açilan mavi yerde üc nokta seklinde olan yere tikliyorsun suraya taşı var alt kisimda . Oraya bastiktan sonra kaydedilecek yer gelecek ekrana orada geriye tiklayip hafıza kartini sec hafiza kartinda nereye kaydetmeyi istiyorsan tabi sectikten sonra bir uyari ekrani gelecek oradaki talimatlari oku daha sonra seç de uyarida yazanlari aynen yap hafiza kartina tasiniyor :)

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı