blackberry 9380 anakart

Açık 2 cevap 111 görüntülenme altında paylaşıldı BlackBerry

merhaba blackberry 9380 telefonumun kasasınıdeğiştrimek üzere içini açtım daha sonra yeni kasayı taktım ve telefonu açmaya çalıştım ekranda renkli çizgiler belirdi ve bunu mahalledeki telefonculara sordum ekran arızası olduğunu söylediler aldığım yere gttim farklı farklı tam 5 kasa denedim hepsinde aynı çizgi şeklinde renkli ekranla karşılaştım. sorum şu : telefonu açarken acaba anakarta zarar vermiş olabilir miyim? vermişssem telafisi mümkün müdür ? çizgi ekran sorununu nasıl çözebilirim? 2. sorumsa telefonun içindeki bilgileri anakarttan alabilme şansım var mıdır ? telefon rehberim  orada kaldı. değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

2 Cevaplar

0
Telefonun ekranının çizgi çizgi olması ekran arızası ihtimalini güçlendirir. Bu durumda ekranın değişmesi gerekebilir ancak ana kart kaynaklı bir arıza için buradan yönlendirmemiz mümkün değil.

BlackBerry Desktop manager isimli resmi blackberry uygulaması ile telefonunun ana kartı bozuk değilse telefonuna erişip yedek alman mümkün. Ancak aldığın yedeği sadece başka bir blackberry telefona aktarabilirsin. Ayrıca gsm opratörlerinin mağazalarında yedekleme cihazları mevcut anakart çalışıyorsa bir ihtimal bu yedek makinelerini kullanarak verilerini başka bir telefona aktarabilirsin.
0
Evet yapılabilme ihtimali var.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı