Microsoft Visual C++ Runtime Library Ne Demek?

Açık 4 cevap 230 görüntülenme altında paylaşıldı Fikir Alma / Tavsiye

İyi günler.Bilgisayarımı açtıktan bir müddet sonra rahatsız edici şekilde Microsoft Visual C++ Runtime Library hatası alıyorum.Bunu nasıl düzeltebilirim.Ekran görüntüsünü de size mail yoluyla atacağım.Yardımcı olursanız çok sevinirim.....

4 Cevaplar

0
[email protected]'a ekran görüntüsünü yolladım Kadir Bey.Bakabilirsiniz....
0
AskPartnerNetwork isminde bir toolbar bilgisayarınıza kurulmuş.  ask.com'un bir uzantısı sanırım. Virüs değil ama onun gibi birşey tarayıcı ayarlarınızı değiştiriyor google yerine kendini bilgisayarınıza entegre ediyor sinir bozucu birşey. Kullandığınız antivüris ya da benzeri birşey bu uygulamayı bilgisayarınızan kaldırmız ama kalıntıları bilgisayarınızda duruyor. Düzeltmek için biraz orta düzey kullanıcı olmak lazım ben size anlatayım sizde deneyin. Yanlız aşağıdaki yazıyı tamamen okumadan işlem yapmayın ve çok önemli kritik kesinlikle AskPartnerNetwork ile ilgili olmayan birşeye müdehale etmeyin. Aksi halde bilgisayarınıza format attırmanız gerekebilir.

1- bilgisayarının windows düğmesi ve ctrl düğmesine aynı anda basın.

2- karşınıza çıkan ekrana regedit yazıp enter a basın.

3- şimdi bu gördüğünüz şeyin adı kayıt dosyası bilgisayardaki bir çok uygulamanın nasıl çalışacağını buraya kayıt edilir. Biz bu regedit ten asknetwork uygulamasının çalışmasını devre dışı bırakacağız bunun için arama yapıp karşımıza çıkan öğeleri temizliyeceğiz.

4- Ctrl ve F düğmesine klavyeden aynı anda basın ve karşınıza çıkan ekrana AskPartnerNetwork yazın enter a basın. Bu işlem regedit te bu dosyayı arattıracak. AskPartnerNetwork ile ilgili birşey bulduğunuzda klavye den delete düğmesine basın ve karşınıza çıkan seçimi enter ile onaylayın.

5- Bu işlemi AskPartnerNetwork ile ilgili hiçbirşey regeditte kalmayana kadar yapın. Ardından bilgisayarını yeniden başlatın.
0
Çok teşekkür ederim yardımınız için ama çok zormuş Kadir Bey.Bunu nasıl yapacağımı inanın bilmiyorum.Yanlış birşey yaparsam herşeyi mahvederim.ancak bunu iyi bir bilgisayarcı halledebilir.Ben dediğim gibi bu tür birşeyi hiç denemedim tamamen yabancıyım
0

Ümran çok zor değil aşağıdaki video ya bi göz at istersen. http://www.youtube.com/watch?v=nBVXRpJhGAA

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı