Panda Antivirüs Bilgisayarımı korumuyor

Açık 3 cevap 95 görüntülenme altında paylaşıldı Fikir Alma / Tavsiye

Merhabalar...Benim sorum şuydu.Pc imde her 2 günde bir virüs çıkıyor.Virüs koruma programı olarak Panda Antivirüs'ü yükledim.Resmen başa çıkamaz haldeyim.Ne olur hem bilgisayarı kasmayan (AVG ÖNERMEYİN DAHA EVVEL KURMUŞTUM VE PC Mİ ÇOK KASTI) hem de çok iyi koruyan bir virüs programı önerin.Bilgisayarım çok yavaşladı.Anlamıyorum eskiden bu kadar sık virüs silmezdim.Devamlı tehdit olarak çerez algılıyor.Bu ne demektir? Panda antivirüs mü koruyamıyor hacker lar sistemime virüs mü sokuyorlar.Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.....

3 Cevaplar

0
Panda iyi bir antivirüs programıdır. Ücretli sürümü verimli çalışır ancak virüs programları bilgisayara virüs girmesini engeller girdikten sonra virüse karşı çok fazla bir direnç gösteremezler.   Bazı virüsleri temizlemektede iyi olamayabilirler. Hemen hemen her virüsün rootkit denilen temizleme araçları yayınlanır. Virüsün adını not edin ve ilgili root kiti ile temizlemeyi deneyin.

Benim asıl tavsiyem bilgisayarı formatlayıp yeniden kurmanızdır.
0
Teşekkür ediyorum Kadir Bey.Formata girmek ölüm demek.Artık o bilgisayar hiç açılamaz durumlara gelirse eğer o zaman formatlayabilirim.Çünkü modem kurulumu içlerinde en zor olan programdır bana kalırsa.Un Threat Antivirüs'ü internette gezinirken çok methini duydum. Çünkü Un Threat Antivirüs programının bilgisayarımda bulduğu virüs sayısı tam 74.Panda nın ne kadar başarısız olduğu bir kez daha ortaya çıktı.Sanıyorum ki o kadar virüs vardı ki windows güvenlik duvarım kapalıydı onları aşarak girmiş maalesef biraz da onun etkisi olabilir inanın şu anda videolar açılıyo beklemiyorum facebook hızlandı...Hiç kasmayan çok hafif bir program.Ben foruma yararlı olmak adına Un Threat antivirüs programını herkese tavsiye ederim.
0
Farklı yazılımlar belki sorununuza çözüm olabilir ancak bir virüs sisteme bir kere sızdımı başka dosyalara yayılarak temizlenmesi zor hale geliyor.

Modem kurulumu modenin içine yapılır bilgisayardan bağımsızdır bir kere yaptığınız zaman bir daha modem kurulumu yapmanız gerekmez. O konuda sorun yaşamazsınız.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,760 soru

4,189 cevap

1,785 yorum

3,213 kullanıcı