Türkcell Vınn MF667 modem Win8 USB tanınmıyor

Açık 3 cevap 3037 görüntülenme altında paylaşıldı Turkcell

Cihaz 2-3 kere internete bağlanmaya çalıştı. Mavi ışık söndü yani sonra yanıp sönmeye başladı ve ardından yanmaya devam etti. 2-3 kez böyle yapınca çıkartıp tekrar takayım dedim bu sefer Yeşil ışık ilk bi yanmaya başladı sonra çok kısa süreli olarak yanmaya ve sönmeye başladı. Artık USB aygıtı tanınmadı diyor. Çıkartıp taktım kaç kere, diğer usblere taktım driver indirdim mevcut olanı sildim onları yükledim falan ama yok, yok, yok. Bir türlü olmuyor. Cihaz daha 1 aylık.

3 Cevaplar

1

Merhaba öncelikle Vınn programı yüklü ise programı kaldırıp, belgelerimden vınn klasörünü silip, gizli dosyalardan TURKCELL TEKNOLOJİ klasörünü sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatıp, modem üzerinden yeniden kurulum yapıp dener misiniz? Eğer çözüm sağlanamaz ise http://trcll.im/VINNDrivers adresinden win8 için driver indirip tekrar deneyebilirsiniz. Sonuç alamazsanız tekrar buradan yazabilirsiniz.

Teşekkürler. 

0
Hocam sanırım cihazda sıkıntı var. başka bilgisayarda da denedim olmadı, görmedi
1
Dediğin gibi başka bilgisayarlar da vınn modemi görmüyorsa vınn da problem var demektir. Garantisi devam ediyorsa servise verebilir ya da 100 TL civarı bir tutar ödeyerek yenisini alabilirsin.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,750 soru

4,188 cevap

1,780 yorum

3,095 kullanıcı