E 71 HOTMAİL AÇILMIYOR

Açık 7 cevap 207 görüntülenme altında paylaşıldı Nokia Symbian

Merhaba,

nokia e71 telefon kullanmaktayım. cuma gününe kadar sürekli hotmaili açıyordum. fakat artık vındovs hotmaili açamıyorum. ve direk outlok 'tan hotmail aç çıkıyor ama tıkladığımda veb ilemi gerçekleştirilemiyor çıkıyor.

 

neden bu şekilde oluyor. yardımcı olurmusunuz lütfen

7 Cevaplar

0

Merhaba hotmail inizi telefonunuza kurmayı denediniz mi?  http://d.turkcell.com.tr/Downloads/servis-yazilimi/pda/NokiaE71/E71_email_ayarlari.pdf linkinden telefonunuza kurmayı dener misiniz?

Teşekkürler.

0
merhaba , dedğiniz şekilde telefonumdan yükleme yaptım. hotmail olarak mesaj kutusunun altında çıktı. ama internetten halen hotmailime giremiyorum
0
Symbian işletim sistemi bazen bu durumlarla karşılaşılabiliyor. Telefonunuza format atıp deneyebilir ya da Nokia merkezlerinden yeni güncelleme yükletebilirsiniz.

Teşekkürler.
0
merhaba,

nokıa e71 telefonumda telefonu kapattım 10 dk sonra açtığımda tam açılmadı sonrar tekrar kapatıp açtım fakat tüm klasörde kayıtlı çok eski olan 2011 yılından beri tüm mesajlarım silindi. yaklaşık 1500 tane mesaj vardı. neden kaynaklandı acaba ?
0
Symbian işletim sisteminde yazılımcıların da anlam veremediği bir çok sorunlar yaşandı. Yaşadığınız sıkıntığının tek kaynağı symbian olmasından kaynaklı maalesef :( Simkartı çıkarıp tekrar takın ve mesaj ayarlarından simkarttaki mesajları kontrol edin. Belki Simkartta yer alan mesajlardır. Onun dışında maalesef bir çözümü yok.

Teşekkürler.
0
denedim şimdi maalesef klasördeki mesajlar çıkmadı. hafıza kartı da takılıydı onu da denedşm ama olmadı. başka bir çözümü yok mu ?
0
Başka bir çözümü maalesef yok.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,781 yorum

3,104 kullanıcı