facebook hesabımdan youtube paylaşımıma sınırlama geldi.Anasayfamda gözüküyor profilime gitmiyor

Açık 2 cevap 53 görüntülenme altında paylaşıldı Fikir Alma / Tavsiye

İyi günler.Benim sorum şu facebook'uma youtube dan bir video paylaştığımda direkt olarak ana sayfama gidiyor,profilime gitmiyor.Böyle olunca da beğenildiyse o klip takip edemiyorum.Bir de klip görüntüsü de olmuyor boş beyaz klipmiş gibi. Ne yapmalıyım telefondan oluyor bilgisayardan olmuyor.Ana sayfadan çekip bir daha paylaşınca o zaman gidiyor ama her seferinde bu kadar zorluklarla bir klip paylaşıyorsam ne anladım bu işten video direkt bir paylaşımda profilime gitmiyor.Ne olur yardımcı olun aylardır düzelmedi bu sorun?

2 Cevaplar

0
Merhaba Ümran klip görüntüsü ile ilgili olarak Flash Player güncellemesi yaptın mı? Profilden kastın zaman tüneline mi eklemek istiyorsun? Farklı tarayıcılardan denedin mi örneğin Google Chrome veya Mozilla Firefox üzerinden dener misin aynı problem oluyor mu?

Teşekkürler.
0
Merhabaalar sorunum şuydu youtube dan paylaştığım klip ana saysayfama giderken profilime gitmemektedir. Klip görüntüsü derken kastettiğim klibi oynatmadan evvelki sabit görüntüsü nü kastediyorum o bembeyaz olarak çıkıyor google Chrome kullanıyorum sorun ne olabilir son bir kaç aydır youtube sinir bozucu bir hal aldı cevabınız için şimdiden teşekkürler........

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı