Biri arayınca meşgule atıyor ve arayan kişiye hızlı yanıtlardan bir mesaj gönderiyor sorun nedir ? telefon general mobile

Açık 3 cevap 18156 görüntülenme altında paylaşıldı Genel

Telefonum general mobile biri arayınca meşgule atıyor ve hızlı yanıtlardan bir mesaj gönderiyor sorunu anlamadım nedir acaba ?

3 Cevaplar

1
Merhaba telefonunuzun modeli nedir? telefonda CIA ya da kimaramış gibi programlar mevcut ise bu uygulamalar içerisinden engellenen kişileri kaldırabilirsiniz. Otomatik mesaj seçeneğini mesaj ayarları içerisinde kontrol edin. Model belirtmediğiniz için net bilgileri paylaşamıyorum. Bu işlemleri denyin. Sonuç Düzelmez ise kullandığınız operatör kaynaklı da olabilir operatörünüzden bilgi alın. Düzelme olmaz ise tekrar yazın farklı alternatifleri deneyelim.

Teşekkürler.
0
Modeli Discovery. ayarlarında bi sıkıntı bulamadım CİA yada KimArıyor uygulmalarıda yüklü değil engelli kişide yok ve herkezde yapıyor bu sorunu
1
Operatörünüzle görüşüp otomatik cevap ya da cepaçık servisleri hattınızda tanımlı mı sorun. Başka bir alternatif de yok zaten. Hattı başka bir telefona takıp denediniz mi? O zaman hattan kaynaklanıp kaynaklanmadığını daha net anlarız.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı