Facebook haber akışında tıkanma

Açık 7 cevap 159 görüntülenme altında paylaşıldı Fikir Alma / Tavsiye

İyi günler.Benim sorum şuydu.Facebook haber kaynağında bir arkadaşımın gönderisi devamlı yukarıda kalıp aşağıya itilememektedir.Ne yaptıysam bir türlü başaramadım.O haber devamlı haber kaynağının ilk haberi olarak yukarıda duruyor.Kadir beye mail attım konuyla ilgili resim ve video çektim.Ne dersiniz? Yardımcı olursanız çok sevinirim....

7 Cevaplar

0
Merhaba Ümran Facebook güncellemesi var mı bir kontrol eder misin? Telefon internete çıkıyor mu? [email protected] adresine çevirebilir misin kontrol edelim.

Teşekkürler.
0
telefonumdan facebook güncellemesi oldu da bilgisayarda güncellemeyi nasıl anlarım bilmiyorum.Virüs mü bulaştı acaba?
0
Bilgisayar olarak belirtmediğin için telefonda bu problemi yaşıyorsun sandım. Tarayıcında çerezler aktif mi kontrol eder misin? Farklı bir tarayıcı üzerinden kontrol eder misin? Son olarak haber kaynağı ayarlarını kontrol et belki yanlışlıkla filtreleme vs. olmuş olabilir.
0
Şimdi telefondan kontrol ettim internet explorer dan girdim.Telefonumda da aynı şey oluyor işin ilginci...Yine o arkadaşımın gönderisi üstte kalıyor.Haber akışında üst tarafta kalıyor.Bana göre geriye bir tek şifremi değiştirmek kalıyor.Acaba hesabıma bir müdahale olabilir mi? Böyle devam ederse şifremi değiştirecem.Siz ne dersiniz?
0
Ümran Telefondan facebook'a girip en sağdaki diğerleri sekmesine girip alt taraftaki akışlar bölümün altındaki en yeniler komutunu uygulayıp tekrar dener misin?
0
Ümran, şöyle birşey olabilir. Bazı kullanıcılar yayınladıkları bildirileri para karşılığında arkadaşlarının hesabında en yukarıda tutabliiyorlar. Böyle bir şey olmuş olabilir mi?

İstersen gönderiyi engelleyebilirsin?
1
Tamam Kadir Bey dediğinizi anladım.Öyle bir şey olmuş olabilir. Bilgisayardan haber kaynağının yanındaki butona basıp En yeniler yaptım.cevabınıza çok teşekkür ediyorum....

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı