Facebook sohbet bölümü değişti

Açık 5 cevap 217 görüntülenme altında paylaşıldı Fikir Alma / Tavsiye

İyi günler.Benim sorum şuydu.Facebook'un sohbet bölümünde site ve mobil olarak ayırabileceğimiz yazılar vardı.Bunları bugün ben göremiyorum sadece yeşil noktalar görünüyor.Site ve mobil olarak ayırmıyor.Acaba facebook güncellemesi mi yoksa virüsten mi kaynaklanıyor.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler...

5 Cevaplar

0
Merhaba telefondan yoksa bilgisayardan mı bu şekilde görünüyor? Bilgisayar üzerinde mobil ya da site olarak gözükmektedir. Telefonda ise telfon ya da bilgisayar işareti gözükür. Bu durum telefon üzerinden güncelleme kaynaklı olabilmektedir. Virüsden kaynaklanmaz.

Teşekkürler.
0
Kastettiğim bilgisayardan mobil veya siteden mi girdiklerini görüyordum Ama şimdi sadece yeşil noktaları görmekteyim virüs mü var acaba diye merak etmiştim
0
Ümran selam örneğin bende hem yeşil nokta hemde mobil mi yoksa site mi olup olmadığı gözüküyor. Farklı bir tarayıcıdan dener misin?
0
Başka tarayıcıdan internet explorer'dan sohbet gözükmüyor.Virüs olabilir mi site ya da mobil yazmaması .Merak ediyorum.google chrome u kaldırıp tekrar mı kurmalıyım Ne önerirsiniz?
0
Chrome üzerinden test ettiğimde sorun olmuyor. Virüs olsa farklı bir  uyarı verir. Kaldırıp tekrar dene istersen.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,782 yorum

3,107 kullanıcı