Samsung J7 Geç Şarj Problemi !

Açık 1 cevap 95 görüntülenme altında paylaşıldı Samsung Android

Merhaba arkadaşlar,

1 ay önce samsung j7 cihazımı aldım. İş yerinde farklı bir şarj aleti ile şarj ederken şarj aleti patladı şartel attı. Sonrasında telefonum şarj olmamaya başladı 10 dakika da yaklaşık %1 oluyor şarjın full dolması 47 saat gibi gülünecek süreyi buluyor. Servise götürdüm kontrol falan yaptılar bataryada şişme yok birşey yok dediler. Ne yapmalıyım format attım telefona bi çözüme varamadım şu *#0228* kodunu da denedim yine birşey fayda etmedi.

Not: Orjinal şarj aleti ile şarj ediyorum. Ekstra 2000 amperlik şarj aleti aldım onunla denedim onunlada sonuca varamadım. Batarya almadım daha doğrusu alamadım her yerde bulunmuyormuş bu batarya bide 80 lira fiyat çektiler garantisi varken almakta istemedim açıkçası.

Buraya kadar okuduysanız verecek cevabınız yoksa da hakkınızı helal edin şimdiden Allâh razı olsun teşekkürler.

1 cevap

0
Merhaba servise gösterirken şarj cihazınızı da gösterdiniz mi? Gösterdiğiniz servis Samsung un kendi servisi miydi? Şarj aletinin patlaması esnasında şarj soketi zarar görmüş olabilir ya da kendi şarj cihazınızda da sorun olabilir. KVK teknik servis yada aşağıda linki bulunan Samsung servis merkezlerine şarj aletiniz ile beraber gösterin.

http://www.samsung.com/tr/support/servicelocation/

Teşekkürler.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Arkadaşlarından yardım iste!

Soru Sor


3,753 soru

4,189 cevap

1,781 yorum

3,104 kullanıcı