IntouchApp Contacts En Iyi Rehber Aktarma ve Saklama Programı

Hem soru cevap platformumuzda hemde blogumuzda bir çok rehber aktarma uygulaması ve yöntemi yayımladık ancak aralarında en iyisi IntouchApp Contacts’a bugüne kadar yer vermemiştik. Uygulamadan kısaca bahsedelim ve nasıl çalıştığını anlatalım.

IntouchApp Contacts uygulaması Android, iPhone – iPad , BlackBerry OS10 ve eski sürümleri OS7 OS6 OS5 OS4, Nokia S60, Symbian, Bada ve Java destekli tüm telefonlar arasında rehber aktarmaya ve rehberleri senkronize etmeye yarıyor. Ayrıca kendi bulut depolama sisteminde rehberinizi saklıyor ve dilediğiniz yerden rehberinize ulaşabiliyorsunuz. Çalışmadığı tek platfrom Windows Phone serisi diyebiliriz.

Çok basit bir mantığı var uygulamanın Telefonunuzun uygulama marketin uygulamayı indiriyorsunuz. Bazı cihazlarda örneğin java, symbian, blackberry os4-os5 ya da bada cihazlarda firmanın web sitesini kullanarak uygulamayı download etmeniz gerekiyor.

Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda sizden kullanıcı adı ve şifrenizi girmenizi istiyor.  İlkkez kullananlar Register’e basıp üyelik başlatması gerekiyor. Uygulama ile oluşturduğunuz üyelik sayesinde rehberinizi yedekledikten sonra başka telefonlara uygulamayı kurduğunuzda bu ekranda oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Bu ekrana doğru bilgiler verin ki ileride rehberinize ihtiyacınız olduğunda erişebiliyor olun. Ayrıca firmanın http://www.intouchapp.com/user/ sayfasını bilgisayarınızın  ile ziyaret ettiğinizde rehberinize ulaşma imkanı sağlıyor. Fayda sağlaması dileğiyle.

Uygulamaların bulunduğu sayfanın linki; http://www.theintouchid.com/apps/

intouchapp intouchapp2 intouchapp3

Diğer rehber aktarma ile ilgili diğer yazımıza buradan erişebilirsiniz.

Bu konu ile ilgili bir soru ya da sorununuz mu var? Burada cevaplayalım.

2 yorum

 1. ali Yanıtla

  Uygulamayi referansinizla indirip kurdum, sonra favorilerde falan sikinti yarattigi icin sildim telefondan ve rehberin yarisi silindi. Bir cozum oneriniz var mi?

  • Kadir DOĞAN Yanıtla

   Merhaba;
   http://www.intouchapp.com/login/ adresinden kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın rehbereniz burada gözüküyor mu kontrol edebilir misiniz?
   Sorularınızı teknosoru.com/ask linkinden sorarsanız daha sağlıklı yardımcı oluruz. Kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir