İyi günler Facebook mobile uygulamasını yaklaşık olarak 6 aydır kullanıyordum.Fakat 4 gündür telefonumdaki facebook mobile simgesine tıkladığımda ilk kutucuk devamlı yanıp sönüyor kısacası facebook'u mobil olarak kullanamıyorum.Vodafone operatörünü kullanmaktayım.Nokia 5130 Xpress Music kullanıyorum bu arada.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
18 Aralık 2013 misafir sordu
18 Aralık 2013 düzenledi

1 cevap

0 oy
Telefonunuzun hafızası dolmuş olabilir telefonunuzun hafızasından sms, fotoğraf ya da müzik dosyalarından bir kaçtanesini silip tekrar dener misiniz?
18 Aralık 2013 misafir cevapladı
Her şekilde resim,sms gibi hafızade yer kaplayacak objeleri boşalttım ama maalesef gene düzelmedi.Vodafone bayiine de gittim bilmiyorum deyip işin içinden çıktılar.Bu zamana kadar girebiliyorum da şimdi neden yararlanamıyorum.Telefona güncelleme yapmak mı gerekir.Acaba facebook mobile ı silip tekrar mı yüklemek lazım yoksa o hizmeti mi alamıyorum artık....
Kaldırıp tekrar kurmak çözüm olmazsa nokia pc suite uygulaması ile telefonunuzu yedekleyip versiyon güncellemesi yaparak soruna kesin çözüm getirebilirsiniz.
Teşekkür ederim sorunum halloldu sanırım.
1,800 soru
2,093 cevap
1,782 yorum
263 üye