Fikir Alma / Tavsiye kategorisinde Onbaşı tarafından
Online resim yükleyip paylaşacağım bir site arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

1 cevap

çavuş tarafından

İnternet üzerinde kendi yarattığınız resim, video veya belgeleri dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Böylece diğer insanlarında görmesini ve faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Resim yükle işlemi yani dowland tarzı işlemlere bu durumda upload denmektedir.

Bunun için internet üzerinden resimup.online firmasının bu hizmetinden yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden bu hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır ancak bu firmaların ne kadar güvenilir olduğu maalesef ki tartışılır durumdadır. Bunlar yerine resimup.online firmasının hemen resim yükle ve paylaş hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bu site üzerinden herhangi video, resim, flash gibi birçok formu paylaşarak upload etme şansı bulabilirsiniz. resimup.online ile yüklemek istediğiniz dosyaları kendi sunucularında bulundurarak sizin bu dosyalarınızı takip edebileceğiniz bir adres verirler. Bu size verilen adres ile tüm resim, video ve farklı tip de olan dosyalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Üstelik bu dosyalar oldukça güvenilir olup, 3. Şahıs ve kişiler tarafından asla görülemez ayrıca paylaşılamaz. Güven konusunda ki kastımız şudur, bazı siteler bu verileri başkaları ile paylaşarak sizin üzerinizden kazanç elde etmeye çalışmaktadır. Bunun için güvenilir olan resimup.online firmasını mutlaka değerlendirmelisiniz.

İnternete Bedava Resim Yükleme İşlemi Nasıl Gerçekleşir

Öncelikle bedava ve online resim yükle ve paylaş hizmeti sunan resimup.online firmasında bu hizmetten nasıl faydalanacağımızı adım adım anlatalım.

 • Öncelikle resimup.online firmasının web sitesine girin.
 • Ardından web site de size ‘’dosya seç’’ butonu çıkacaktır.
 • Açılan pencere ile yüklenen resim için onaylayın.
 • Resim yüklenir ve size bir kod verilir.
 • Üst kısımda çıkan link ile birlikte kendi html sitemize direkt olarak resmi ekler.
 • Altında isterseniz internet site ve resminizi de nette bulunan forumlara ekleyebilirsiniz.
 • En alt kısımda bulunan kod ise direkt resmimize ulaşabileceğimiz internet adresidir.

İşte bu işlem bu kadar kolay!

İnternete Bedava Resim Yükleme

İnternete resim veya herhangi belge yükleme işlemini kendi web sitemiz için yaparız. Resminizi resimup.online firmasının hizmetinden faydalanarak yaptığınızda web sitesinde bu işlemler depolanmaktadır. Üstelik bu işlem tamamen ücretsizdir. resimup.online firması için herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz. Ayrıca bulut yöntem ile bu dosyaları saklayabilirsiniz.

Resimup.online ile Internete Bedava Resim Yükleme Avantajları

 • Paylaştığımız resimler uzun süreli web sitelerinde kullanılır ve ücretsizdir.
 • Hızlı ve kolay bir şekilde yükleme işlemi yapılır.
 • Resmi internete yüklediğimizde kendi sitemizin depolama alanı dolmamaktadır.
 • Güvenilir şekilde işlem yürütülmektedir.
 • Resme uzun süreli erişim sağlayabilir ve dilediğiniz zaman silme işlemini başlatabilirsiniz.
 • Hızlı ve dakikalar içinde ekstra zahmet etmeden kolaylıkla resim yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Böylece bu işlem için yapmanız gereken firmayı ve yapım işlemini de öğrenmiş olduk. Resim yükleme vs. diğer işlemler için kesinlikle resimup.online firmasının bu hizmetinden faydalanmalısınız. Böyle hem güvenli hem de hızlı bir işlem gerçekleştirmiş olacaksınız.

ankara escort