Samsung Android kategorisinde tarafından
Ä°yi günler .Ben Samsung Galaxy s3 mini kullanmaktayım.Şu anda Vodafone'un 500 mb lık internet paketine geçtim.Fakat mobil verisinden youtube kanalıyla video izleyememekteyim.Kime soruyorsam bilmiyorum deyip işin içinden çıkıyor.Wifi ile bağlandığımda video izleyebiliyorum da mobil verisini açıyorum video ekranı karanlık çember dönüyor dönüyor video açılmıyor.Neden kaynaklanıyor acaba bilgi verirseniz çok sevinirim

6 Cevaplar

tarafından
Merhaba muhtemelen apn dediğimiz internet erişim noktası hattınızda tanımlı değil. Operatörünüz ile görüşüp internet ayarlarını yaptırmanız gerekmektedir.

Teşkkürler
Albay tarafından

Ayarlar > Diğer > Mobil Ağlar > sekmesinden erişim noktası adlarına giriş yapın. Bu ekranda telefonunuzun sağ alt tarafta bulunan dokunmatik menü düğmesine basın ve varsayılan ayarları yüklenmesini sağlayın. Herşy yolunda gittiyse internet ve mms olarak ikitane apn eklendiğini göreceksiniz. Bu ayarlarla telefonunuzu kullanmayı deneyin. Sorun devam ederse Aynıa ekranda ki adı internet olanı apn'i seçin ve en altta apn türü olan yere default,supl yazıp kaydedin. Ardından telefonunu yeniden başlatın. 

tarafından

çok sağol. Bendede aynı sorun vardı düzeldi. yesyes

tarafından
Bende düzelmedi sorun ya.
tarafından
Merhaba ünver sorunu genel olarak mı yaşıyorsun yoksa sadece bugün için mi? Bugün uzun süren elektrik kesintisinden dolayı tüm operatörlerde kesinti yaşanmaya devam etmektedir. Yarına kadar düzelmiş olacaktır. Sorun düzelmez ise telefonun marka modelini teknosoru.com/ask üzerinden tekrar iletmeni rica ederiz.

Teşkkürler.
tarafından

Müşteri Hizmetlerinden Destek alabilirsin.. Mobil veri ayarlarını degiştirdiysen Söyle ben ilgileneyim.. Ayarları Şu Hale getirmeni öneririm.

Acık Olacaklar: Mobil Veri  Şebeke Modu: WCDMA/GSM Olsun. Erişim Noktası Adları: çrnek Vodafone Internet varsa onu seçebilirsin. (zorunlu seçmek)

Ä°nşallah düzelmiştir.

tarafından
misafir tarafından düzenlendi
teşkkürler dostum sorun düzeldi
tarafından
Benim telefonumda discovery ve mobil veri açık olduğu halde baglanmiyor müşteri hizmetleri de yapamadı telefonun mobil verisi bozulmuş büyük bi ihtimalle nasıl yapılır

ankara escort