Genel Bilgiler kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
sayın kadir bey Yurda giriş kontrolü yapılamadı.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.uyarısına bir çözüm yokmu hala bu uyarıyı görmekten bıktık cihazı ülkeye getir pasaporta işlet para yatır para yatırdıktan sonra devlet izin vermesin bu nasıl iş anlamadım hala bu arada sürede dolar gitti param ne olacak ne gibi çözüm bulabilirim

2 Cevaplar

Albay tarafından
Selam cansum86, malesef bu hatayı sık sık aldığına dair kullanıcılardan talep geliyor tekrar tekrar deneyin. Sorun devam ederse 0312 294 94 94 numaralı hattı arayarak bilgi teknolojileri kurumundan telefon ile destek alabilirsin. Ayrıca kayıt  işlemlerini kayıt yapmaya yetkili GSM bayilerinden 5 ile 50TL arası değişn hizmet bedelini ödeyerek gerçekleştirebilirsin. Dikkat etmek gereken bir husus var pasaport sahibinin çift vatandaşlığı gibi bir durum varsa ve yabancı uyruğunu ibraz ederek Türkiye'ye giriş yapmışsa e-devlet üzerinden cihaz kaydı yapamazsınız.
tarafından
Problemin çözümü pasaport türünü Yeni Çipli Pasaport olarak seçip pasaport numarasının tamamını yazarak kayıt işlemi tamamlanıyor.
9, Eylül, 2014 Genel Bilgiler kategorisinde misafir tarafından soruldu Yeni çipli pasaport numarası

ankara escort