Samsung Android kategorisinde tarafından
misafir tarafından düzenlendi

iyi günler s3 de bayadır  mesaj bildirim sorunu yaşıyorum mesaj durum cubugunda bıldırımı gorunmuyor, mesaj sesi çıkmıyor  mesaj geliyor mesaj kutusuna girince görüyorum mesajın geldiğini,   telefonumu günçeledim sorun çözülür diye  4.3 günçeledim gene aynı vasiyete format dışında neredeyse hepsini denedim msj daki bilgiler önemli

bildiğniz msj pırogramı felan varmı öyle düzelirmi telefonu neredeyse sataçak duruma geldim

 

3 Cevaplar

tarafından
Merhaba, daha önce cevapladığımız http://www.teknosoru.com/300/samsung-galaxy-s3-mesaj-mail-sesleri-%C3%A7%C4%B1km%C4%B1yor linkinden gerekli adımları ve ayrıca mesajlar-ayarlar-bildirimler (tikli olması gerek) adımlarını takip edebilir misiniz? Sorunun devam etmesi halinde lütfen bizimle tekrar iletişime geçiniz. Ä°yi günler.
tarafından
mesaj  ayarındaki bildirimler aktif edim aynı sorunu yaşıyorum mobil verisini açınça mesaj a girinçe görebiliyorum sadce
tarafından
misafir tarafından düzenlendi
Bahsettiğiniz sms (text message) mı yoksa mms (multi media message) mi? çünkü mms internet altyapısını kullandığı için mutlaka veri bağlantınızın açık olması gerekli. Sms için böyle bir zorunluluk yok.
Er tarafından
merhaba bu sorunu bende yaşıyorum 3 gündür whatsap çalışıyor telefonum çalıyor ama mesajı kutuya gitmeden göremiyorum ne yapmam gerek ?
tarafından
Bildirim propleminiz sadece whatsapp için mi geçerli? Whatsapp bildirim ayarlarınızı kontrol edebilir misiniz. Problem devam ederse uygulamayı tamamen kaldırıp lütfen tekrar kurunuz.
tarafından
chloroquine tab https://chloroquineorigin.com/# hydroxchloriquine
tarafından
what is hydroxychloroquine https://plaquenilx.com/# hydro plaquenil

ankara escort