Samsung Android kategorisinde Er tarafından
tarafından düzenlendi
Ben telefonumun galerisindeki fotograflari ve ya videolari SD karta nasil taşıya ve ya kopyalaya bilirim?

3 Cevaplar

Albay tarafından
Dosya yöneticisi ile bunu yapabilirsiniz. Telefonunuzun içersinde dosya yöneticisi ile gezdiğinizde DCIM klasörünü göreceksiniz bu klasörden ikitane vardır biri sd kartta diğeri dahili hafızada. Dahili hafızadaki resimleri dosya yöneticisi ile hafıza kartına taşıma işlemini yaparak bunu gerçekleştirebilirsiniz.
Er tarafından
Galerideki fotolar hic dahili hafizada bile yok.
Albay tarafından
Dosyalarım uygulamasına girin.

Tüm dosyalar seçeneğine girinç

Device storage yazan yere girin device storage yazan alan sizin telefonunuzun belleğidir. Burada DCIM klasörünü göreceksiniz. DCIM klasörünün içindeki camera adında bir klasör göreceksiniz. Ä°çine girdiğinizde telefonunuzdaki fotoğraf ve videolara ulaşacaksınız. Yanlarındaki çentiklerine işaret koyduğunuz resimleri  sağ üst tarafta bulunan üç uzun çizgi alt alta olan butona bastığınızda taşı seçeneğini seçmenize imkan verecektir.

Taşıyı seçin karşınıza çıkan ekranda SD memory card'ı seçin.  DCIM klasörüne ardında camera ya girin ve Buraya taşı butonuna basın.

Ä°şlem bu kadar. Sorun yaşarsanız bu başlık altında yorum yazarak cevap alabilirsiniz. Yeni soru açmanıza gerek yok.
tarafından
Fotoları telefona aktarmanın zahmetsiz bir diğer yolu da şu program olabilir: http://www.apowersoft-tr.com/fotograflar-sd-karta-nasil-aktarilir.html

Daha önce denedim ve memnun kaldım.
tarafından
misafir tarafından düzenlendi
Cevabim biraz geç gelmis olacak ancak yinede arastiranlar icin yaziyim dedim . Es dosya yoneticisi ile kolaylikla resimleri hafiza kartina tasiyabilirsin . Oncelikle bunun icin cihazinin rootlu olmasi gerek . Daha sonra es dosya yoneticisini acip resimlerin nereye kaydediliyorsa bulup aciyorsun resmine basili tutuyorsun hemen üst kısimda açilan mavi yerde üc nokta seklinde olan yere tikliyorsun suraya taşı var alt kisimda . Oraya bastiktan sonra kaydedilecek yer gelecek ekrana orada geriye tiklayip hafıza kartini sec hafiza kartinda nereye kaydetmeyi istiyorsan tabi sectikten sonra bir uyari ekrani gelecek oradaki talimatlari oku daha sonra seç de uyarida yazanlari aynen yap hafiza kartina tasiniyor :)

ankara escort