Bir soru sor:

Teknosoru.com Ä°lkeleri ve Kullanım çnerileri

Web sitemiz bilgi paylaşımını ve gittikçe anlaşılması zorlaşan teknoloji dünyasında kullanıcılarımıza soru/sorunlarına çözümler getirmek ve cihazlarını daha etkin kullanmalarını amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda başlık açan, soru soran veya yorum yapan kullanıcılarımızla bütünlük sağlamak ve ortak dil oluşturmak için bazı olmazsa olmazları bulunmaktadır. Biliyoruz bunlar çok sıkıcı ama en light sivil toplum kuruluşlarında bile bazı kurallar vardır.

1- Kullanıcılarımız; Reklam yapmayacağını, başka sitelere ait linkleri sitemizde yayımlamayacağını, başka sitelere ait içeriği alıntı yapmak adi altında dahil web sayfamıza yazmayacağını taahhüt eder. Ä°stisna olarak alıntı yapmak durumunda kalıyorsa dahil ilgili web sitesinin linkini ve site adını belirtmek ve gerekli izinleri bahsi geçen siteden talep etme yükümlülüğüde kullanıcaya aittir.

2- Teknosoru.com çzgün, sade ve anlaşılır içerik üretmeye çalışır. Bu bağlamda; her yorumunuzu sistemde yayınlamaz, soru cevap konsepti olduğumuz için gerekli olmadığını düşündüğümüz yorumlar editörlerimiz tarafından silinir.

3- Kullanıcılarımız, Türkiye cumhuriyeti kanunları tarafından onanmayan içerik paylaşamayacağını, hakaret, küfür, propaganda, siyaset, şiddet, erotik içerik, müzik ve video linki(lisans hakları kullanıcının kendisine ait olduğu durumlarda ayrıcalık gösterilebilir),yasal olmayan program paylaşımı, (crack, keygen vb. uygulamalar), vb. uygunsuz konular hakkında yazı yazmayacağını kabul eder.

4- Teknosoru.com size gerekli gördüğü durumlarda maille bildirimlerde bulunabilir. çyeliğiniz devam ettiği sure zarfında maille bildirim yapma hakkimizi saklı tutarız.

5-Teknosoru.com hiçbir firma ile kişisel bilgilerinizi paylaşmamayı taahhüt eder. Ancak web sitemizde yayımlanan reklamlar için kullanıcı istatistiği oluşturma hakkimizi saklı tutarız.

6-Teknosoru.com teknoloji sorularına cevap veren konsepttir harici durumlarda sorulan sorular icin cevap vermeme hakkini saklı tutar bu konular hakkında sorulan soru ve yorum editörlerimiz tarafından silinebilir.

7-Teknosoru.com'da sorununuza çözüm için anlatılan yöntemleri uygularken yaşadığınız sorun, arızalanma, cihazınızın kullanılmaz hale gelmesi vb. durumlarda teknosoru.com sorumluluk kabul etmez. Bahsi gecen durumlarda sorumluluk kullanıcıya aittir.

8-Teknosoru.com unlock, jailbreak, imei değiştirme, custom rom vb. Türkiye Cumhuriyeti ve Cihaz üretici firmalar tarafından onanmayan işlemlerle ilgili destek vermez.

9-Teknosoru.com uygun görmediği kullanıcı hesaplarını tek taraflı ve haber vermeksizin kapatabilir üyeliğini dondurabilir.

10-Teknosoru.com bir forum sitesi değil. Soru cevap sitesidir.

3.7k soru

10.7k cevap

478 kullanıcı

ankara escort